MC Akademi’yi Tanıyalım

MC AKADEMİ, Başkasının ayak izini takip etmeyen, birileri öyle yapıyor diye yapmayan yüzde yüz güvenilirlik, yüzde yüz öğrenci memnuniyeti.

Kişisel ve kurumsal markaları ön plana çıkarmak için sürekli çalışan başarılı ve liderlik vasıflarını öğrencilerine aşılayan. Dünya standartlarında eğitim kalitesi ile yüzde yüz memnuniyetin dışındahiç bir şey düşünmeyen eğitim kurumumuz MC AKADEMİ’dir.

Türkiye’nin ilk ve tek özel akademisi unvanına sahip MC AKADEMİ 2007 yılında Şişli – Osmanbeyde kuruldu.
Güzellik sektöründeki eğitimli ve nitelikli personel açığını gidermeyi hedefleyen MC AKADEMİ Şişli ile sınırlı kalmayıp tüm İstanbul’a bu hizmeti sunmak adına, hizmeti ayağınıza getirerek

    • 2010 yılında Gaziosmanpaşa,
    • 2011 yılında Maltepe,
    • 2012 yılında Beylikdüzü ve
    • 2013 yılında da Bursa şubelerini faaliyete alarak toplamda

5 şubesi ve 45 çalışanı ile güzellik sektöründeki eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Yalnızca İstanbul değil, Ülkemizin dört bir köşesinden ve birçok ülkeden toplamda 5500 kursiyer mezun eden MC AKADEMİ güzellik sektörüne altın harflerle adını yazdırmıştır.

Mezun kursiyerlerimizin hemen hepsi güzellik sektöründeki yerini alarak hem istihdam seviyesinin hem de milli servetimizin artmasına yardımcı olmuştur.

Güzellik sektörünün lider eğitim kurumu olmanın haklı gururunu yaşayan MC AKADEMİ ile sizde gelecekte usta bir kuaför, estetisyen, makyör &makyöz, masör & masöz, manikürist, protez tırnak uzmanı, kalıcı makyaj uzmanı ve berber olabilirsiniz.

MC AKADEMİ’li olmak ayrıcalıktır!

MC Akademi

Hayatınıza Yön Veren Kurum