MC Akademi Tanıtım Videoları

MC Akademi Eğitim Kurumları

Eğitimli sanatkar anlayışımıza emanet edilen meslek sahibi olmak isteyen kişilere en iyi şekilde sanatkâr yaparak hayata atılmalarını ve güzellik sektöründeki vasıflı, nitelikli, spesifik eğitimlerin yanında, hedef belirleme, etkin iletişim ile global Dünya’nın, çağdaş Türkiye’nin hünerli, becerikli, yaratıcı güzellikler sunacak Dünya’nın her yerinde görev alabilecek, insanlığa ve güzelliğe hizmet verebilecek eğitimleri vermeye kendine ilke edinmiştir.

En ileri bilgilerle donatılmış doğru düşünüp, doğru karar verip, doğru davrana bilen yurdunun ve insanlığın geleceği için çalışmayı onur bilen, kendine güvenen yaratıcı girişimcilik ruhunu ön planda tutan mc akademi eğitim kurumları eğitim almak isteyen kişilerin hedefi olmuştur. Ham maddesi insan olan eğitim biliminin tüm zorluklarına rağmen MC Akademi eğitim kurumları yenilikçi, çağdaş ve başarılı sanatkârlar yetiştirmeye devam edecektir.

Kurucumuz Mustafa Koç’un Biyografisi

1960 doğumlu olan ve 1979 yılında kuaförlüğe ilk adımını atan sayın Mustafa Koç, kısa sürede gösterdiği üstün başarılar neticesinde o yıllarda yayınlanan sektör dergilerinde ve ulusal basında sıkça yer almıştır. Kuaförlük alanında 1984 yılında Türkiye kuaförler şampiyonasında dereceye girerek Fransa’da düzenlenen dünya kuaförler şampiyonasında saç kesme ve tarama alanında dünya şampiyonu olarak ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Ulusal ve uluslararası başarılarından sonra güzellik sektöründe eğitimin şart olduğunu düşünen sayın Mustafa Koç, tüm çalışmalarını bu yöne yoğunlaştırmış ve 2007 de mc akademi’nin kuruluşu gerçekleştirmiştir.

Sayın Mustafa Koç’un hedefi ülkenin her köşesine MC Akademi eğitim kurumlarının kalitesini ulaştırarak güzellik sektöründe meslek sahibi olmak isteyen kişileri amaçlarına ulaştırmaktır. Yedi yıl içeresinde kurmuş olduğu 5 şube ile sayın Mustafa Koç, bu hedefine adım adım ilerlemektedir. MC Akademi eğitim kurumları yönetim kurulu başkanlığını Mustafa Koç, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Can Koç  ve Miray Koç yapmaktadır.